KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17499304

nr 1749 9304

Britt-Marie Jacobsson, Monogramsignerad, -60, Portugisisk Pojke. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x33 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:31:16

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer